Witaj w Magicznej Krainie Ezoteriusza

EZOTERIUSZ MAXIMUS - Ezoteryk Wróżbita, Tarocista, Mag, Szaman, Zielarz,               Energoterapeuta

                                                            www.ezomax.eu

To ja, wróżbita Ezoteriusz Maximus. Przepowiem Ci przyszłość, odpowiem na nurtujące pytania, postaram się rozwiązać Twoje problemy.

W dywinacji posługuję się Tarotem Magów, Tarotem Totha, Tarotem Manara, Marsylskim, Polskim, Gotyckim a także Kartami Szamańskimi, Wyrocznią Słowiańską, Kartami Magicznych Roślin.
W "Bitwie Extrasensów"  czyli jasnowidzów, na Ukrainie do perfekcji opanowałem jasnowidzenie.

                       

Aktualnie prowadzę programy ezoteryczne  "Tajemnice Losu" -POLSAT Wcześniej prowadziłem porgramy  : "Śniadanie z wróżbami" w Polonii1 oraz "Spotkanie z wróżbami" w TVNMeteo , "Moc Magii" w TVN. Współpracuję z policją, przy poszukiwaniu zaginionych osób.

Od 2011 r. byłem  związany z EZOTV. Od kwietnia 2013 do lipca 2014 z KOSMICATV. Od sierpnia 2014 r w programach- "Tajemnice losu" i "Szósty zmysł" emitowanych przez POLSAT i TV6.
Współpracowałem z portalami internetowymi: Abrahadabra.pl; Ezoliniawrozby.pl; Salon Wróżek.pl; Gwiazda Tarota.pl.


Od dzieciństwa wzrastałem w znajomości i poszanowaniu magii ludowej, którą w mojej  rodzinnej miejscowości kultywowano i praktykowano pomimo zmieniającego się świata.

Tu mieszkała historycznie potwierdzona czarownica, znajduje się tu lokalna Łysa Góra, most, na którym pojawia się czarny pies lub mężczyzna bez twarzy, zwany przez okolicznych Kudrysiem, a także słynąca z objawień figurka Matki Bożej Różańcowej.

Wiara chrześcijańska wymieszała się tu z pradawnymi wierzeniami ludowymi za sprawą przekazywanych do dziś legend i magicznych opowieści.

Moja rodzina , a zwłaszcza  babka, czynnie związana była z tym magicznym światem. To właśnie ona  zajmowała się zielarstwem, rzucaniem i zamawianiem uroków. Jako pierwsza przekazała mi swoją wiedzę i otworzyła przede mną niezwykły, tajemniczy świat ezoteryki.

Od dzieciństwa wykazywałem się niezwykłą intuicją i umiejętnościami  przewidywania zdarzeń. Duży wpływ miała na mnie także sąsiadka, repatriantka z Wołynia, która zaszczepiła we  mnie fascynację praktykami magicznymi Kresów Wschodnich. Już jako nastolatek, biegle posługiwałem się kartami cygańskimi w celach wróżbiarskich.

20 lat temu zafascynowałem  się tarotem i to właśnie tarot jest do dziś moją ulubioną techniką wróżbiarską.

Moje przepowiednie cechuje bardzo duża trafność, co licznie potwierdzają klienci.

W roku 2015 zostałem zwycięzcą programu telewizyjnego "Dom Wróżek ponad zmysłami" i dotarłem do ścisłego, międzynarodowego  finału "Bitwa Extrasensów" na Ukrainie.

Współpracuje ze znakomitymi szamanami meksykańskimi.


EZOTERIUSZ MAXIMUS - jako Dziennikarz


EZOTERIUSZ MAXIMUS - jako Poeta


EZOTERIUSZ MAXIMUS - jako Rzeźbiarz ludowy

http://rzezbydrewniane.blox.pl/html

EZOTERIUSZ MAXIMUS - jako Satyryk
EZOTERIUSZ MAXIMUS - jako Propagator kultury MazowieckiejPopularne posty

Obraz
Obraz